top of page

מאמרים

המילה "בריחה" אינה מעוררת בנו קונוטציה שלילית. אנו רואים סרט כדי "לברוח" ממציאות בלתי פשוטה, או חולמים לברוח מהעבודה באמצע יום מתיש. אבל יש מקום אחד שבו הבריחה הופכת להנאה, והוא חדר בריחה (אסקיים רום). חדר הבריחה הראשון נולד עוד בשנת 2006, והוא אורגן על ידי קבוצה של מתכנתים שעבדה בעמק הסיליקון שבקליפורניה. מאז התפשטו חדרי הבריחה ברחבי העולם והגיעו גם לישראל. היום נהנים ישראלים מכל הגילאים מחוויית בריחה בלתי נשכחת.

בבחירת חדר בריחה בצפון יש להביא בחשבון מספר קריטריונים כאשר יש לזכור כי כל חדר שונה מהאחר. היום אפשר למצוא חדרים רבים ברחבי הארץ ותושבי הצפון, חיפה, הקריות, נשר והסביבה, יכולים ליהנות מרמת משחק גבוהה.

חדרי בריחה בלב המפרץ פותחו על מנת להעניק לך, למשפחתך, לחברים ולצוותי העבודה, חוויה בלתי נשכחת. בחלל אחד ניתן למצוא חדרים ומשימות ברמות קושי משתנות וזה המקום לבלות עם כל המשפחה. ניתן למצוא כאן חדרים אשר מתאימים למשפחות עם ילדים מתבגרים ומשפחות עם ילדים קטנים.

חדרי בריחה מציעים חוויה מהנה שכוללת פתרון חידות, פיענוח צפנים ומציאת רמזים במקומות שונים בחדר. המשחק מתאים גם למגזר החרדי וזאת בתנאי שהחדרים עצמם מותאמים מבחינת החידות, הנושא וכמובן שחשוב שתהיה הבנה של המשתתפים והתחשבות בכל הנוגע לתהליך הכניסה לחדר.

חשבתם על יום מיוחד, יום שתזכרו לעוד הרבה זמן וישאיר לכם טעם של עוד, לנו יש את הרעיון המושלם בשבילכם. אם מתחשק לכם להפתיע את האנשים שאתם אוהבים ביום המיוחד שלהם בשנה אז חדרי הבריחה שלנו הם בשבילכם.

החדרים ברמה הכי איכותית שיש, מושקעים, יפים, מאתגרים ונותנים לכם את החוויה הכי מציאותית שיש. החדרים מאפשרים לכם ולאנשים הקרובים לכם לבלות שעה שלמה אחד עם השני באירוע מיוחד שיעלה לכם את הדופק לשמיים.

מסיבת יום הולדת באסקייפ רום

אנו מציעים לכם לאפשר לנו להיות חלק פעיל ביום המיוחד של ילדכם ולהפוך אותו להכי מושלם שיש באמצעות חדרי הבריחה שלנו, הנחשבים לגדולים ביותר ובעלי איכות גבוהה ביותר בצפון. פרט לחדרים יש לנו גם מבוך המשלב בתוכו מספר סוגים של משחקי חשיבה מאתגרים שיעניק לילדיכם חוויה מעוררת חושים שתשאיר את החיוך עוד זמן רב על פניהם של כל המשתתפים.

עוד יום עובר ועוד יום מגיע ואתם בחיי השגרה שלכם בעבודה, לא הגיע הזמן לקצת הנאה? יש לנו פיתרון עבורכם – גיבוש עובדים בחדר בריחה.

קחו יום לכם ולעמיתכם לעבודה ובוא להנות מחדרי הבריחה המעולים שלנו, חדרים מושקעים, צבעוניים, מאתגרים ובעיקר מגבשים, חדר הבריחה נותן לכם אופציה לבלות אחד עם השני מחוץ לעבודה, להכיר אחד את השני בלי מחיצות ולעזור לכם בשיתוף הפעולה בינכם בחיים המקצועיים שלכם.

ערב גיבוש הינו פעילות חברתית בעלת ערך גבוה, עבור צוות העובדים וגם עבור המנהל.

איך אפשר להעניק לאדם קרוב מצב רוח טוב וחוויה בלתי נשכחת, שתישאר בזיכרונו זמן רב? התשובה היא אחת! קנו לו שובר מתנהלחדר בריחה מ- Quest Room!

אסקייפ רום "סוכן 007" הוא אחד מחדרי הבריחה (Escape Rooms) החדשניים, המרתקים והמושקעים ביותר בחיפה.

החדר הוקם דצמבר 2016 על ידי הבעלים, שהביאו את חווית חדרי הבריחה לחיפה והקימו את חברת Quest Room.

הכניסה לחדר מתבצעת באופן יוצא דופן ובשונה מחדרים אחרים, ומיד לאחר מכן הקבוצה מקבלת את סיפור הרקע ואת המשימות הבאות:

"אתם סוכני ארגון הביון הבריטי, MI-6, ונשלחתם לצפון קוריאה במטרה לעצור את הטילים הגרעיניים שהמדינה עמדה לשלוח, אך נתפסתם ונשלחתם לכלא הצפון קוריאני באשמת ריגול. שתי המשימות שלכם, אותן תצטרכו לבצע בשיתוף פעולה מלא, הן לברוח מהכלא ולנטרל את שיגור הטילים הגרעיניים".

חדרי הבריחה לילדים בחיפה - האטרקצייה החמה ביותר, המתפחת במהירות בשנים האחרונות, כעת מותאמת גם לילדים בכל גיל. החדרים שלנו איכותיים ביותר והסיפורים שהם יציגו לכם ישלחו אתכם ישירות לעולמות אחרים ומרתקים ביותר.

חדרי הבריחה המותאמים לילדים, הם חוויה משפחתית מלאת אתגרים, המעוררת סקרנות ומצריכה חשיבה יצירתית ומציאת פתרונות לא שגרתיים. החדרים שלנו מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד באופן מושלם המייצר שיתוף פעולה אפקטיבי הגורם לחוויה מהנה לכל גיל. הילדים שלכם לא רק יפעילו את הראש והחושים, אלא גם יהנו בדרך – נשמע טוב, לא?

חדר הבריחה "בלש אמיתי" הינו חדר הבריחה הראשון שהוקם בחיפה ע"י Quest Room.

החדר נבנה בספטמבר 2015 ע"י זוג יזמים צעירים.  היזמים הפכו מתחם משרדי מיושן למתחם מעוצב שבפנים מסתתרת חוויה יוצאת דופן חשאית ומסקרנת של חדרי בריחה.

חדר בריחה זה משחק שמטרתו היא לתת משימה לקבוצת אנשים שעליהם לבצע אותה בתוך חדר נעול, כאשר הם מבצעים את המשימה עליהם לפתור חידות ולפצח קודים תוך ביצוע המשימה, ורק לאחר שהם (שחקנים) סיימו את המשימה הם יכולים לצאת מהחדר בזמן מוקצב

משחק זה הומצא לפני יותר מ-12 שנה ביפן הרחוקה, היפנים קיבלו השראה ממשחקי מחשב.

קווסט רום (Quest Room) – זהו סיפור המתאר את החוויות שלכם, את האפשרות להתנסות במשהו חדש ולצאת ממסגרת השגרה. אנו גאים בכך שהיינו הראשונים בחיפה להקים חדר בריחה ובכך שבכל אסקייפ רום שלנו אתם תחוו סיפור מיוחד במינו.

 

ב"קווסט רום" הכל קורה במציאות ובכל מה שאתם רואים לפניכם מותר לגעת, להזיז אותו או לעשות בו שימוש כלשהו במהלך המשחק. הקבוצה שלכם תכנס לחדר נעול למשך 60 דקות. אם השעה הזו אינה מספיקה לכם לסיום החדר, הדלתות יפתחו בכל מקרה.

הכל קורה בדומה למשחקי המחשב, רק בחדר אמיתי המכיל חפצים מוחשיים. המטרה שלכם – לברוח מהחדר בו נעלו אתכם. בשביל לעשות זאת אתם תצטרכו לפתור חידות, לחפש במקומות מסתור שונים, להשתמש נכון ברמזים, להשתמש בחפצים שבהישג ידיכם ובסופו של דבר לאתר מפתחות ולפתוח דלתות.

לחברת אסקייפ לנד ישנם חדרים המתאימים למשחק של שניים עד שמונה אנשים וכאלה שניתן להגיע אליהם בקבוצות גדולות יותר. סוג נוסף של חדרים מיועד למשחק של קבוצות גדולות – עד 50 משתתפים, המיועד בעיקר לימי גיבוש של חברות. בחדרים אלה ניתן לארגן יום גיבוש חוויתי, מעניין ושובר שיגרה שיאלץ את כלל העובדים לעבוד בצוות, לחשוב מחוץ לקופסה ולהישען אחד על השני בפתרון החידות ובאיתור הרמזים.

Please reload

bottom of page