עדיין לא חוויתם חדר בריחה? ברוכים הבאים ל-Escape Land

כל אחד ואחד מחדרי הבריחה של אסקייפ לנד עוצב באופן חדיש ועדכני בהתאמה נאמנה ביותר לסיפור שמאחוריו. אם המשתתפים מרגישים כי הם זקוקים לעזרה, צוות המדריכים יתן להם בשמחה רמז שיכוון אותם לצעד הבא. אם ישנם משתתפים חדשים שצריכים להמתין לתורם בזמן שקבוצה אחרת בפנים, עומד לרשותם לובי נוח ומזמין.

חדר בריחה לקבוצות גדולות במתחמים כגון קווסט רום ואסקייפ לנד

 

אנשים רבים רוצים להוסיף קצת אקשן לחייהם מדי פעם, לשבור שיגרה ואף לשנות אווירה לזמן מה. להרגיש בתוך סצינה מחיים אחרים השונים מחיי היום-יום שלהם.

אנשים חדי הבחנה, שמו לב לצורך זה ויזמו את אטרקציית חדרי הבריחה. חדר בריחה מהווה את המקום אליו ניתן לברוח לשעה כדי להרגיש בעולם אחר. השהייה בחדר זה דורשת מהמשתתפים לחפש רמזים, לשתף פעולה ולעבוד בצוות למען מטרה מסויימת אותה מספק סיפור הרקע שעליו מבוסס החדר.

רעיון זה התברר כמוצלח ביותר! לאחר הופעת מספר חדרים בודדים, תוך מספר שנים החלו להופיע עוד ועוד חדרים ברחבי הארץ והפכו לאחד הבילויים המבוקשים ביותר.

כל החברה ביחד בחדר מילוט - כשהבוס ועובדיו נמצאים בסירה אחת

 

לחברות כמו קווסט רום, אקזית רום ואסקייפ לנד ישנם חדרים המתאימים למשחק של שניים עד שמונה אנשים וכאלה שניתן להגיע אליהם בקבוצות גדולות יותר. סוג נוסף של חדרים מיועד למשחק של קבוצות גדולות – עד 50 משתתפים, המיועד בעיקר לימי גיבוש של חברות. בחדרים אלה ניתן לארגן יום גיבוש חוויתי, מעניין ושובר שיגרה שיאלץ את כלל העובדים לעבוד בצוות, לחשוב מחוץ לקופסה ולהישען אחד על השני בפתרון החידות ובאיתור הרמזים.

חדר מילוט – מרעיון למציאות

קונספט חדרי הבריחה הופיע לראשונה ביפן, סין והונג קונג ובהמשך החלו חדרים דומים להיבנות בגם באירופה, באוסטרליה, בצפון אמריקה ובאסיה. הרעיון עליו מתבסס הקונספט לקוח ממשחקי לוח, סרטים, ספרים ומשחקי וידאו בהם השחקן נעול במקום מסויים ועליו לבצע משימות שונות על מנת לצאת ממנו.

היום כבר כל אחד יכול להתנסות בחוווית הבריחה מהמציאות ו'להישאב' לתוך סיפור מעניין או לנוע בזמן לתקופה אחרת. מה שהופך את חדרי הבריחה לבילוי כלכך אטרקטיבי ומבוקש הוא השילוב בו של הריגוש, העניין והמתח, שיתוף הפעולה והאינטראקציות החברתיות. המשחק דורש גם חשיבה יצירתית, כושר מנהיגות ועבודת צוות וכל זה תחת קורת גג אחת.

להזמנת חדר בריחה

מעוניינים "לעבור" לעולם אחר ולהתנתק מהמציאות המוכרת? הזמינו את חבריכם, משפחתיכם או הקולגות שלכם למשחק בריחה וצאו להרפתקאה מהסרטים!

 

ניתן להזמין מקום באמצעות האתר או בטלפון 04-300-5001, ובנוסף ניתן לרכוש שוברי מתנה לבן/בת הזוג, קרובי משפחה, עובדים וכו' על כל סכום.

המתחם Quest Room  נמצא ברחוב ליאון שטיין 9 שבחיפה, דקות ספורות מקניון לב המפרץ (סינמול חיפה) והוא פתוח מבוקר ועד לילה בכל ימות השבוע (כולל סופי שבוע וחגים).

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001