top of page

חדרי הבריחה המומלצים בחיפה 

חדרי בריחה מומלצים בחיפה

בורחים מחדר בריחה ונהנים

 

המילה "בריחה" אינה מעוררת בנו קונוטציה שלילית. אנו רואים סרט כדי "לברוח" ממציאות בלתי פשוטה, או חולמים לברוח מהעבודה באמצע יום מתיש. אבל יש מקום אחד שבו הבריחה הופכת להנאה, והוא חדר בריחה (אסקיים רום). חדר הבריחה הראשון נולד עוד בשנת 2006, והוא אורגן על ידי קבוצה של מתכנתים שעבדה בעמק הסיליקון שבקליפורניה. מאז התפשטו חדרי הבריחה ברחבי העולם והגיעו גם לישראל. היום נהנים ישראלים מכל הגילאים מחוויית בריחה בלתי נשכחת.

אז מה הופך את הבריחה לכיף?

לפני שנבין מה מיוחד בחדר בריחה, נזכיר בכמה מילים מה עושים בו. הרעיון של חדר בריחה הוא פשוט: המשתתפים ננעלים בתוך חדר וצריכים לצאת ממנו בתוך 60 דקות. כדי לצאת מהחדר, יש צורך לפתור שורה ארוכה של משימות אשר תביא לפתרון התעלומה או לסיום העלילה ותוציא אתכם מהחדר. ככל שמדובר בחדר בריחה מתוחכם יותר, כן ההנאה הופכת לגדולה יותר. את החדרים מעטרת תפאורה מרהיבה ומושקעת, וכן רמזים מאתגרים שהופכים את המשחק למאתגר יותר.

חדר בריחה מומלץ בחיפה

יש מה לעשות בחיפה

חיפה היא עיר מיוחדת ובה קיימות אטרקציות רבות כמו ים, טיילת או מוזיאונים. אבל אם אתם רוצים להשתתף באטרקציה שוברת שגרה, כדאי לחפש חדרי בריחה בחיפה. חדר מלהיב שכזה מתאים לכל הזדמנות הנקרית בדרככם. זו יכולה להיות מסיבת רווקים, מסיבת סטודנטים, ערב צוות מהעבודה או כל אירוע אחר. אבל בעצם, אינכם זקוקים לסיבה כדי להשתתף בקווסט מרתק של חדר בריחה.

שרלוק הולמס, בלשים מאחוריך

תמיד חלמתם להיות בלשים ולפתור תעלומות? זו ההזדמנות שלכם להשתתף בחדר הבריחה הטוב ביותר בחיפה, הנקרא "בלש אמיתי". במסגרת הפעילות אתם מתפקדים למעשה כסוכני FBI לכל דבר ועניין. משטרת ניו יורק מבקשת את עזרתכם במציאת פצצה גדולה שעלולה להתפוצץ בכל רגע ולפגוע ברבים. כדי לסיים את המשחק, עליכם למצוא את מיקומה של הפצצה ולנטרל אותה. אסקייפ רום בחיפה מעולם לא נשמע טוב יותר. המשחק מתאים ל-2 עד 7 משתתפים ומתאים במיוחד למשפחות או זוגות צעירים, וכמובן לכל מי שאוהב לפתור חידות ותעלומות בזמנו הפנוי.

 אחוות הטבעת

זוכרים את הסרט "שר הטבעות"? או שאולי בעצם קראתם את הספר? כך או כך, יש לכם הזדמנות להיכנס לנעליהם של פרודו באגינס וחבריו - גיבורי הטרילוגיה האהובה. סאורון אדון האופל כישף טבעת במטרה לשלוט על כולם. אתם צריכים למצוא את הטבעת ולהשמיד אותה ולהציל את שוכני הארץ התיכונה. אז אם אתם מחפשים חדר בריחה ליד קריות, או חיפה, חדר הבריחה החדש בחיפה – שר הטבעות – הוא החדר המתאים לכם.

אנחנו רוצים להגיע לחדר בריחה, איך מזמינים משחקים

זה פשוט. כל שיש לעשות הוא לחפש escape room haifa, או להגיע לאתר www.questroom.co.il. בעמוד הבית תוכלו לבחור את חדר הבריחה המתאים לכם וללחוץ עליו. בעמוד המפנה אל החדר המסוים תוכלו לראות את הפירוט של המשחק ובתחתית תופיע טבלה להרשמה. בחרו את המועד המתאים לכם ואת השעה שבה אתם רוצים להגיע. שימו לב כי הריבועים המסומנים באדום – תפוסים, ריבועים ירוקים – פנויים, ואם תלחצו על הריבוע הירוק, הוא יהפוך לכחול: כך תדעו שזו הבחירה שלכם. גם אם לא מצאתם זמן מתאים, אין צורך להתייאש. תוכלו להירשם לקבלת התראות אוטומטיות ולקבל הודעה במייל.

להזמנת חדר בריחה של Quest Room

ניתן להזמין מקום באמצעות האתר או בטלפון 04-300-5001, ובנוסף ניתן לרכוש שוברי מתנה לבן/בת הזוג, קרובי משפחה, עובדים וכו' על כל סכום.

בקיץ האחרון החדר עבר למתחם חדש ומדהים ברחוב ליאון שטיין 9 שבחיפה, הנמצא דקות ספורות מקניון לב המפרץ (סינמול חיפה) והוא פתוח מבוקר ועד לילה בכל ימות השבוע (כולל סופי שבוע וחגים).

bottom of page