תחילת דרכו של אסקייפ רום "בלש אמיתי"

חדר הבריחה "בלש אמיתי" הינו חדר הבריחה הראשון שהוקם בחיפה ע"י Quest Room.

החדר נבנה בספטמבר 2015 ע"י זוג יזמים צעירים.  היזמים הפכו מתחם משרדי מיושן למתחם מעוצב שבפנים מסתתרת חוויה יוצאת דופן חשאית ומסקרנת של חדרי בריחה.

חדר בריחה זה משחק שמטרתו היא לתת משימה לקבוצת אנשים שעליהם לבצע אותה בתוך חדר נעול, כאשר הם מבצעים את המשימה עליהם לפתור חידות ולפצח קודים תוך ביצוע המשימה, ורק לאחר שהם (שחקנים) סיימו את המשימה הם יכולים לצאת מהחדר בזמן מוקצב

משחק זה הומצא לפני יותר מ-12 שנה ביפן הרחוקה, היפנים קיבלו השראה ממשחקי מחשב. וע"י כך יצרו משחקי ריאלטי שמבוססים על משחקי מחשב.משחקים אלו התפשטו לארה"ב ואירופה

ולפני 3 שנים הגיע לישראל.

עלילת החדר מתרחשת בניו יורק. בחדר הזה השחקנים הופכים לבלשי FBI ועליהם למצוא ולנטרל פצצה שטרוריסט הטמין אי שם במשרד נידח.

מיד לאחר קבלת המשימה הקבוצה נכנסת לאווירת המשחק ועוברת מסע מגבש, מרתק, מאתגר, ומשתנה ללא הפסקה, כשעל הקבוצה לזכור שיש לה רק 60 דקות במטרה לפתור את כל החידות ולנטרל את הפצצה.

במהלך המשחק המפעיל מלווה את הקבוצה מרחוק בעזרת מכשיר קשר ונותן רמזים לבקשת השחקנים ובנוסף המפעיל יכול להציע רמזים במידה והקבוצה אינה מספיקה לבצע את המשימה בזמן.

חשוב לזכור שאין צורך לבוא עם ידע מקדים או להיות דובר שפה מסויימת.

המגוון של החידות בחדר, המוזיקה והעיצוב הביאו אותו במהרה להצלחה מסחררת שכללה ביקור קבוצות במשך כל היום וכל השבוע ולפתיחת חדרים נוספים תחת חברת Quest Room - סוכן 007, שר הטבעות, הטינה, הטיהור ובחזרה אל העתיד.

כיום, למרות שקיימים מעל 30 חדרים בחיפה, החדר ממשיך לזכות לביקורות ותשבחות מעולות בקרב הקבוצות המבקרות, ובעבר הוא זכה לסיקור תקשורתי בחיפה ובקריות.

אסקייפ רום "בלש אמיתי" מתאים לקבוצות מ-2 ועד 6 משתתפים, הקבוצות שמגיעות לשחק הן מתאימות למתחילים, מנוסים, משפחות עם ילדים, מבוגרים (החל מקבוצות עובדים ועד מבוגרים בני 70), סטודנטים, חיילים, בני נוער, דוברי שפות.

להזמנת חדר בריחה של Quest Room

ניתן להזמין מקום באמצעות האתר או בטלפון 04-300-5001, ובנוסף ניתן לרכוש שוברי מתנה לבן/בת הזוג, קרובי משפחה, עובדים וכו' על כל סכום.

בקיץ האחרון החדר עבר למתחם חדש ומדהים ברחוב ליאון שטיין 9 שבחיפה, הנמצא דקות ספורות מקניון לב המפרץ (סינמול חיפה) והוא פתוח מבוקר ועד לילה בכל ימות השבוע (כולל סופי שבוע וחגים).

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001