חדרי בריחה הטובים לזוגות בחיפה

תבחרו בין חדרי הבריחה הטובים ביותר והמתאימים לזוגות בחיפה. Escape Room זאת חוויה מעולה לדייט או הצעת נישואין. תזמינו את ה-אסקייפ רום שלכם כבר עכשיו.

 תפתרו חידות, תפתחו דלתות ותמשיכו לרוץ עד שתימלטו מהחדר.

אסקייפ רום בחיפה ובקריות לבילוי זוגי

בישראל ישנם סוגים רבים ושונים של חדרי בריחה לזוגות. אמנם השמות שלהם שונים, אך העיקרון זהה – כל משחק נמשך כ-60 דקות בהם על חברי הקבוצה לעבוד בשיתוף פעולה ולהשתמש באובייקטים השונים בחדר כדי לפתור את החידות. המשימות במשחקים אלה מאתגרות מבחינה מנטלית בעיקר, אך הן עלולות לדרוש שימוש במיומנויות מוטוריות קלות הקשורות בשימוש והפעלה של החפצים בחידות שבתוך החדר.

כיצד מזמינים מקום לאסקיים רום?

מתחמים חדרי הבריחה שלנו נמצאים בצפון הארץ, אך מארח בשמחה קבוצות מכל חלקיה. מגיעים אלינו שמחקנים מאזור המרכז, מישור החוף, השפלה וירושליים ואף מאזור הדרום. אם אתם מחפשים חוויה איכותית שתישאר בזיכרונכם שנים, צרו קשר עמנו במהרה באתר שלנו ואנו נשמח למצוא את החדר המתאים ביותר לצרכיכם, באסקייפ רום בחיפה (אזור קריות) – ההנאה מובטחת!

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001