חדרי בריחה למשפחות בחיפה

תבחרו בין חדר הבריחה (אסקייפ רום) הטובים והמומלצים בחיפה. תזמינו את ה-Escape Rooms שמתאימים לכל המשפחה כבר היום.

 תפתרו חידות, תפתחו דלתות ותמשיכו לרוץ עד שתימלטו מהחדר.

כיצד בוחרים אסקייפ רום למשפחות בחיפה?

דבר ראשון עלינו לדעת את מספר השחקנים המעוניינים להשתתף בחדרי המתחם ואת הגיל שלהם. חדרי הבריחה שלנו מתאימים לקבוצות משתתפים לכל הגילאים, אך תמיד ניתן להתייעץ איתנו לגבי איזה חדר מומלץ יותר. בנוסף, כדי שנוכל להתאים לקבוצה שלכם את החדר העונה במידה הרצויה ביותר על דרישותיכם, חשוב לנו לדעת את סיבת הגעתכם אלינו. האם מדובר בחגיגית יום הולדת? יום גיבוש לצוות עובדים? או פשוט בלוי משפחתי שובר שיגרה? תהי הסיבה אשר תהי, במתחם אסקייפ רום בחיפה תמיד תוכלו למצוא את החדר המושלם ביותר עבורכם. לא משנה אם אתם תושבי הצפון, המרכז או דרום הארץ, לאסקייפ רום חיפה יש המון מה להציע במיוחד בשבילכם!

מספר טיפים למעוניינים להשתתף במשחקי חדר בריחה

לכל חדר בריחה בחיפה קיים סיפור ייחודי העומד מאחוריו ולוקח אתכם לעולם אחר, השונה מהמציאות היום-יומית שלכם. כל חדר בנוי ומעוצב בהתאם לעלילת הסיפור שלו ומכיל מספר רב של חידות בעלות דרגות קושי שונות. נשמע מעניין? בואו ונסו בעצמכם!

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001