חדרי בריחה לקבוצות גדולות בחיפה

תבחרו בין "אסקייפ רום" (ESCAPE ROOM) הגדולים והמאתגרים בחיפה. תזמינו את חדר הבריחה לקבוצות גדולות כבר עכשיו.

 תפתרו חידות, תפתחו דלתות ותמשיכו לרוץ עד שתימלטו מהחדר.

אסקייפ רום (חדרי בריחה) בחיפה ובקריות לקבוצות גדולות

למי זה מתאים? האם ישנם גם חדרים נעולים? אטרקציית חדרי הבריחה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, הפכה ללהיט שרק הולך ומתפתח. מתחמים אסקייפ רום בחיפה (אזור קריות) מתאימים למגוון רחב של אנשים וניתן לארגן בו סוגים שונים של אירועים לקבוצות גדולות, כגון יום גיבוש, אירוע לעובדי חברה, חגיגת יום הולדת או בר / בת מצווה, בילוי חוויתי למשפחה או קבוצת חברים ואפילו דייט לא שגרטי. כמו גם כנסים, אירועים לחיילים וכו'. אם אתם מעוניינים בחדר בריחה נעול, התייעצו עמנו לפני ההגעה.

מה זה בעצם אסקייפ רום בחיפה?

אנו מציעים לכם חדרים מהטובים ביותר גם לקבוצות גדולות! כל חדרי הבריחה שלנו הם ייחודיים ומקוריים. מטרת האטרקציות במתחם שלנו היא לא רק לספק חווית משחק מחשבה מאתגר לקבוצת משתתפים, אלא בעיקר להבטיח חוויה בלתי נשכחת ומיוחדת לכלל המשתתפים. המתחם הראשי מכיל ארבעה חדרי בריחה שונים ומגוונים ומכילים עד 40 משתתפים בו זמנית.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001