כללי המשחק בחדרי בריחה של "קווסט רום"

 

הכל קורה בדומה למשחקי המחשב, רק בחדר אמיתי המכיל חפצים מוחשיים. המטרה שלכם – לברוח מהחדר בו נעלו אתכם. בשביל לעשות זאת אתם תצטרכו לפתור חידות, לחפש במקומות מסתור שונים, להשתמש נכון ברמזים, להשתמש בחפצים שבהישג ידיכם ובסופו של דבר לאתר מפתחות ולפתוח דלתות.

 

 

כמה זמן נהיה בתוך חדר בריחה?

תהיה לכם שעה אחת לסיום הקווסט. אם לא תספיקו לברוח מהחדר במסגרת הזמן, הדלתות יפתחו בכל מקרה אך, תאלצו ללכת הביתה עם תחושת אי-סיפוק קלה.

 

 

מי יכול לשחק באסקייפ רום?

קווסט רום – הוא הרפתקה לקבוצות של שניים עד שבעה אנשים (בהתאם למשחק). חלק מהמשימות ידרשו מכם שיתוף פעולה. כדי להצליח לפתור את החידות בחדר אין צורך בידע כללי או בכוח פיזי, אך יש צורך בחשיבה לוגית ובתשומת לב לפרטים קטנים.

 

בחדרי בריחה של Quest Room יכולים לשחק גם אנשים הסובלים מקלאוסטרופוביה אמיתית. החדרים מרווחים דיים, מוארים היטב ומאווררים. בכל החדרים מותקנות מצלמות והמפעילים שלנו מוכנים לבוא לעזרתכם בכל מצב לא שגרתי.

 

 

האם צריך להביא משהו ל-escape room?

לא. כשתגיעו אלינו, נבקש מכם להשאיר מחוץ לחדר את התיקים שלכם, הטלפונים, האייפדים, המחשבים הניידים, המברגים, מפתחות הגנבים, סיכות הביטחון, המספריים, הפליירים וכל שאר הכלים והמכשירים. אנא הימנעו מצריכת אלכוהול לפני המשחק. המפעילים יהיו רשאים לא להכניס למשחק אנשים שצרכו אלכוהול.

 

 

אל תדאגו מכך שתשאירו בלגן בחדר והוציאו את הרעיונות שעולים בראשכם לפועל. המפעילים יוכלו להחזיר את החדר למצבו ההתחלתי בעצמם, אך השתדלו לא להשאיר אחריכם שינויים בלתי הפיכים.

 

 

 

 

כיצד להזמין חדר בריחה של Quest Room?

את המשחק יש להזמין מראש דרך האתר www.questroom.co.il או בטלפון 04-300-5001. מחירי המשחקים משתנים לפי מספר המשתתפים בקבוצה ולפי יום בשבוע (אמצ"ש או סופ"ש).

 תפנו אלינו כבר היום לתיאום המועד המבוקש ו/או לקבלת פרטים נוספים.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001