אופס...חדר בריחה "הטיהור" עבר...

אבל אתם יכולים להזמין אסקייפ רום אחר:

קווסט רחוב

בקרוב...

מה זה בכלל חדר בריחה?

תכירו מה זה חדר בריחה - האטרקציה החדשה בישראל שקבשה את עולם

מדובר במשחק מחשב שהתחיל ביפן ושמו היה "Escape Room" או "אסקייפ רום" בעברית, ולאט לאט אחרי שהוא זכה להצלחה מסחררת באינטרנט הוא התפתח למשחק מציאותי שכבש את העולם ואת הארץ. אתם הולכים להיכנס לחדר בריחה, לקבל משימה מיוחדת ויהיו לכם 60 דקות בלבד לבצע את המשימה ולפתור מגוון חידות מאתגרות שנמצאות בכל מיני מקומות גלויים ונסתרים בחדר. את החידות אתם תפתרו באמצעות חפצים, קודים ומפתחות שנמצאים בחדר וככה תתקדמו לעבר היציאה, כשלאורך כל הדרך ילוו אתכם עיצוב ייחודי ומוזיקה שיגרמו לכם להרגיש כמו בסרט או במקרה של חדרי הבריחה - כמו במשחק מחשב.

שוברי מתנה (Gift Card) לחדרי בריחה של רשת QUEST ROOM

בחרו את רשת חדרי הבריחה הגדולה והמובילה בחיפה

מחפשים מתנה מקורית, כזאת שכל אחד יכול לממש ולהתרגש, אז יש לנו את הרעיון המושלם בשבילכם - שובר מתנה לחדרי הבריחה שלנו. השובר נותן אופציית בחירה בין כמה מחדרי הבריחה היפים והאיכותיים ביותר שיש. אז הגיע הזמן לפנק את האנשים שאתם הכי אוהבים ביום שהם לא ישכחו לעוד הרבה זמן. הזמינו עכשיו!

 

לרכוש כרטיס מתנה (גיפט קארד) לחדרי בריחה
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vkontakte - White Circle
  • Белый Иконка YouTube

חדרי בריחה של QUEST ROOM - הם הראשונים בחיפה והמובילים בצפון ישראל. משחק קווסט הוא משחק הרפתקאות בו קבוצה של אנשים נכנסת לחדר נעול למשך 60 דקות וצריכה לפלס את דרכה החוצה מהחדר, במסגרת הזמן, תוך שימוש בחפצים השונים הנמצאים בו, פיתרון סדרה של חידות, חיפוש רמזים ופיענוח צפנים. למשחקים מסוג זה יש שמות רבים, כגון חדר בריחה, אסקייפ רום (escape room), חדר מילוט וכו'. אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת! תבואו עם חברים, משפחה או עם בן/בת זוג שלכם. נוח מאוד להגיע אלינו מצפון הארץ, כגון חיפה, נשר, קריות, זיכרון יעקוב, וגם ממרכז הארץ. תזמינו משחק כבר היום או תרכשו שובר מתנה (Gift Card) לחברים או לקרובי משפחה.

© QUEST ROOM 2020

שעות פעילות:

א' - ד' 01:00 - 8:30

ה' - ש' 2:00 - 8:30

04-300-5001